ewangelizacja wioskowa 2014

Już po raz dziewiąty w  diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej w okresie wakacyjnym odbywać się będą Ewangelizacje Wioskowe. Jest to szczególny czas, w którym ekipa ewangelizacyjna przez ok. tydzień przebywa na terenie wybranej parafii wiejskiej; spotyka się z mieszkańcami, aby wspólnie spędzać czas na modlitwie, zabawie i rozmowach. Jak pokazuje doświadczenie poprzednich lat Bóg działa w tym czasie z wielką mocą zarówno w sercach mieszkańców odwiedzanych wiosek jak i ewangelizujących.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą dzielić się z innymi doświadczeniem Boga w swoim życiu.

W skład ekipy ewangelizacyjnej wchodzi ksiądz oraz ok. 6 osób (świeccy, klerycy, siostry zakonne). Zachęcamy do nadsyłania zgłoszeń na wybrany tydzień wakacji. W każdej grupie potrzebna jest osoba grająca, dlatego prosimy, aby zaznaczyć w zgłoszeniu umiejętność gry na jakimś instrumencie.

Powstający w Koszalinie Dom Miłosierdzia, którego jedną z misji jest ewangelizacja daje możliwość jeszcze lepszego przygotowania ewangelizatorów do głoszenia Boga Żywego. Zapraszamy zatem na weekend (20-22.06) wprowadzający w Ewangelizację Wioskową.

Zgłoszenia:

e-mail: ewangelizacja777@gmail.com

tel: 660 539 514

Szczegółowe informacje dotyczące Ewangelizacje Wioskowej (jak wygląda dzień ewangelizatora, galerie zdjęć z poprzednich lat etc.): http://miastopana.pl/ewangelizacja/misje-swiete/