„Szkoła Lidera” – internetowy projekt Krajowego Zespołu Koordynatorów Odnowy w Duchu Świętym w Polsce zakończy się drugą edycją warsztatów, które odbędą się w Łomży w dniach 26-29 lipca 2018 r. Poprowadzą je Dariusz Jeziorny, Michał Frąckowicz i ks. Wojciech Nowacki. Zapraszamy na nie liderów grup Odnowy i potencjalnych liderów – chodzi o przyszłą generację w ramach „czynienia uczniów”. Szczególne zaproszenie kierujemy do ludzi zapracowanych na co dzień, którzy ze względu na nadmiar obowiązków nie zdołaliby uczestniczyć w prowadzonych regularnie w diecezjach szkołach animatorów (księży, małżonków z krótkim stażem i dziećmi). Natomiast zdołają w dogodnym dla siebie czasie obejrzeć dwudziestominutowy film w internecie. Znajomość treści filmów będzie niezbędna dla owocnego przeżycia warsztatów.

Do udziału w Szkole zaproszeni są zarówno ci, którzy uczestniczyli w zeszłorocznym spotkaniu jak i osoby nowe gdyż tegoroczna sesja jest tematycznie odrębnym wydarzeniem.
Filmy do obejrzenia na kanale Youtube oraz na stronie www.odnowa.org/
Szkoła Lidera odbędzie się w Wyższym Seminarium Duchownym w Łomży, Pl. Papieża Jana Pawła II n 1, 18-400 Łomża, zakwaterowanie w pokojach 1 osobowych.

Zgłoszenia: formularz zgłoszeniowy Tutaj

Kontakt: kzk-sekretariat@odnowa.org 

Zaliczka, jako potwierdzenie zgłoszenia: 100 zł, na konto:
Fundacja „Wytchnienie” nr 49 8757 0001 0003 6849 2000 0030. W tytule wpłaty należy podać: Szkoła Lidera i nazwisko uczestnika. Całkowity koszt 250zł.

Po otrzymaniu zgłoszenia i weryfikacji zostaną przesłane szczegółowe informacje.