Rekolekcje z Marią Vadią

Znana w świecie charyzmatyczka, autorka wielu książek będzie prowadzić rekolekcje w Koszalinie! Jako świecki ewangelizator, nie koncentruje uwagi na sobie, ale prowadząc konferencje uczy wchodzenia w głęboka więź z Bogiem, aby każdy chrześcijanin mógł posługiwać darami Ducha św. Jej głoszenie Dobrej Nowiny podczas spotkań i rekolekcji, odnawia wiarę zarówno w uczestnikach jak i w całych wspólnotach. Otwartość na charyzmaty, by skutecznie nimi posługiwać odkrywając je we własnym życiu.
Maria urodziła się na Kubie i wraz z rodzicami wyemigrowała do USA. Obecnie mieszka w Miami na Florydzie; jest matką czterech dorosłych synów.

Maria jest świecką misjonarką i ewangelizatorką, założycielką fundacji „Chwała Boża”, która zajmuje się głoszeniem Jezusa i Ewangelii, głoszeniem prawdy o zbawieniu i Królestwie Bożym. W jej ramach funkcjonuje grupa modlitewna Chrystusa Króla, szkoła Słowa Bożego, odbywają się modlitwy o uzdrowienie. Maria prowadzi również regularną posługę w więzieniu dla kobiet, organizuje konferencje odnowy charyzmatycznej. Maria jest świecką misjonarką Afryki, gdzie założyła oddział Magnificatu w Ugandzie. Jest autorką książek o tematyce religijnej,min. „Uzdrowienie jest dla ciebie”, „Twój język ma moc”. spotkała Boga osobiście.

ZAPISY NA STRONIE KOCHAJ.MY