milosc

 

 

O, wszyscy spragnieni, przyjdźcie do wody, przyjdźcie, choć nie macie pieniędzy!

Kupujcie i spożywajcie, (dalejże, kupujcie) bez pieniędzy i bez płacenia za wino i mleko!

Iz 55,1

 

…bo Miłość nie ma ceny, tylko trzeba Ją przyjąć!

 

 

Przeżyliśmy kolejny raz rekolekcje Katolickiej Odnowy Charyzmatycznej w Centrum Edukacyjno – Formacyjnym w Koszalinie. Poprowadził je dla nas o. Piotr Rożański, pijar z Łowicza (więcej o nim na: www.charyzmatycy.pl/wspieraja-nas.html). Mocą naszego uzdrowienia międzypokoleniowego (taki był temat) była, jest i będzie bezgraniczna i bezwarunkowa Miłość Boża, do której doświadczenia zachęcał prowadzący. Nawrócenie ku miłosiernemu Bogu i Jego miłości jest jedynym i nieodzownym warunkiem osiągnięcia oczekiwanego uwolnienia i uzdrowienia.

Tym razem w rekolekcjach uczestniczyła niespotykana dotąd ilość osób. Na początku było ponad 190 zgłoszeń, a ostatecznie – 133 przebywających na miejscu z prowadzącymi i prawie 50-ro dojeżdżających. Radość i pokój przepełniały uczestników i z nowymi siłami wróciliśmy do swoich wspólnot.

Zachęcamy do przejrzenia naszej Galerii: https://koszalin.odnowa.org/?page_id=1167.

Więcej relacji i galerię można znaleźć w internetowej wersji Gościa Niedzielnego na: https://koszalin.gosc.pl/doc/2365466.Odnowa-na-odnowie i https://koszalin.gosc.pl/gal/spis/2365477.Rekolekcje-wielkopostne-Odnowy-w-Duchu-Swietym, a także w wersji papierowej z dnia 1 marca 2015 r. na stronie VII. Fragmenty rekolekcji i komentarze można obejrzeć w programie TV info pt. Barka (od 12 min.): https://szczecin.tvp.pl/19071862/10315.