naklejka-mocni-w-duchu-520x245W dniach 31 maja – 2 czerwca parafia Świętej Rodziny w Pile będzie gościła grupę ewangelizacyjną Mocnych w Duchu, która poprowadzi trzydniowe rekolekcje. Zespół stanowią osoby, które doświadczywszy Bożego działania, chcą się dzielić swoją wiarą z innymi. Opiekuje się nimi ksiądz jezuita Remigiusz Recław, który razem z kilkuosobową grupą przyjedzie do Piły w tych dniach.

Dziękując za trzydziestolecie istnienia, Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym Nazaret będzie się formować i trwać w uwielbieniu w tym czasie. Do wspólnej modlitwy zapraszamy wszystkich chętnych.

W niedzielę, 31 maja grupa Mocnych w Duchu będzie animowała muzycznie prawie wszystkie Msze Św. a ojciec Remigiusz wygłosi homilię. Wieczorem o godz. 19:00 zapraszamy wszystkich na ewangelizacyjny koncert zespołu.

W poniedziałek i wtorek zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 10:00. Wszystkich, którzy się uczą, pracują albo nie mogą dotrzeć na Mszę Świętą do południa, zapraszamy na Mszę Świętą o godz.18:00. W poniedziałek dodatkowo po wieczornej Eucharystii zapraszamy na wieczór uwielbienia, a we wtorek na modlitwę o uzdrowienie.