Od wielu lat dokonuje się w naszej diecezji ewangelizacja w oparciu o stare i nowe metody głoszenia Jezusa. Dobrze przygotowana Msza św. i adoracja Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie oraz zabawa z dziećmi na placach i osobiste dzielenie się Bogiem w domu gospodarzy to środki przekazu miłości Bożej i siania ziarna Bożego słowa na naszych ziemiach. Jest to skuteczna forma zapalania wiernych żywą wiarą w Boga, dostępna i dla młodych i dla starszych „duchaczy”, gotowych dać coś z siebie.

Stąd serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w tej ewangelizacji, najbardziej bliskiej Odnowie w Duchu Świętym.

Terminy i miejscowości:
26.07-2.08 – Rąbino
9.08-16.08 – Rymań
23.08-30.08 – Rzeczyca

Zgłoszenia można kierować na poniższy nr telefonu. Osoby, które z Odnowy diecezjalnej brałyby w tym udział, prosimy o rozeznanie tego z liderem i o podanie tej informacji (chęci swojego uczestnictwa) do Beaty Trzmielewskiej (diakonia ds. ewangelizacji; mailem – beatatwalcz@gmail.com lub SMSem – 510 152 419).

Wszystkich, a zwłaszcza tych zapalonych przez III Kongres Nowej Ewangelizacji zapraszamy do udziału 🙂 .

Ewang. paraf. wiejskich 2015 r. - zaproszenie

Niebawem rusza też kolejna edycja Ewangelizacji Nadmorskiej, wyjątkowego wydarzenia, gdzie posłani przez ks. bpa Edwarda Dajczaka bez jedzenia, pieniędzy i noclegów idziemy wybrzeżem naszej diecezji, aby głosić Boga Żywego.
Szczegółowe informacje: https://miastopana.pl/…/ewangelizacja-nadmor…/nadmorska-2015/
Ewang. Nadmorska 2015 r. - zaproszenie