logo_h125

W sierpniu odbędą się kolejne warsztaty posługi charyzmatycznej, które poprowadzi o. John Bashobora. Tematem będzie: Posługa charyzmatami w ewangelizacji.

Odbędą się one w Licheniu, w terminie 16-19 (20) sierpnia 2016. Będą to warsztaty dla kapłanów, liderów, animatorów i przedstawicieli wspólnot. W warsztatach mogą uczestniczyć tylko osoby, które należą do jakiejś wspólnoty charyzmatycznej, znają swoje obdarowanie i rozpoczęły już posługę darami charyzmatycznymi, osoby po formacji, zaangażowane w posługę we wspólnocie, dbające o modlitwę osobistą. Warsztaty te NIE są przeznaczone dla osób, które dopiero myślą o takiej formie posługi lub potrzebują osobistego uzdrowienia! W warsztatach nie mogą też uczestniczyć członkowie rodzin tylko dla towarzystwa.

Na stronie www.wpc.jezusnastadionie.pl znajdują się wszystkie potrzebne informacje oraz formularz zgłoszeniowy. O przyjęciu na warsztaty zdecyduje ekipa organizacyjna, na podstawie odpowiedzi wpisanych w formularzu, dlatego ważne jest jego rzetelne wypełnienie i odpowiedź na wszystkie pytania.

Nowością jest to, że udział w warsztatach odbędzie się po spotkaniach wstępnych, które zostaną zorganizowane w kilkunastu rejonach Polski, począwszy od kwietnia 2016 i będą obowiązkowe dla wszystkich uczestników. W związku z tym zapisy na warsztaty będą trwały od 4 stycznia do 31 marca. Po zakończeniu zapisów organizatorzy skontaktują się z zapisanymi uczestnikami w celu ustalenia miejsca i terminu spotkania wstępnego w ich rejonie.

 

Miejsce to:

Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej, Klasztorna 4, 62-563 Licheń Stary / k. Konina.

Na dzień dzisiejszy koszt rekolekcji z wyżywieniem wynosi:

– pokoje 5-10 osobowe – 440 zł/osoba

– pokoje 3-4 osobowe – 470 zł/osoba

– 2-osobowe pokoje małżeńskie – 600 zł/osoba

Warsztaty trwać będą od południa we wtorek (16.08) do popołudnia w piątek (19.08). W sobotę (20.08) natomiast odbędzie się całodniowe spotkanie rekolekcyjne dla ok. 30 tys. osób na placu przed bazyliką tak jak w roku 2014.

Pokoje są zarezerwowane od wtorku 16.08 do niedzieli 21.08 rano, wyżywienie od obiadu we wtorek do śniadania w niedzielę.

Spotkania rekolekcyjne odbywać się będą w sali Całunu Turyńskiego w dolnej bazylice. Wszyscy uczestnicy otrzymają identyfikatory, na podstawie których będą mogli tam wchodzić.

Wstępny plan dostępny jest na stronie www.wpc.jezusnastadionie.pl.