Na początku roku informowaliśmy, że ICCRS będzie organizować (po raz pierwszy) specjalny program na Światowe Dni Młodzieży w Krakowie. 

W poprzednich latach Katolickie Odnowy w Duchu Świętym z krajów goszczących ŚDM przygotowywały wydarzenia odzwierciedlające naszą duchowości i charyzmat, którym służymy Kościołowi.

Ten rok jest szczególnie wyjątkowy: przygotowane wydarzenie zostało włączone przez organizatorów w oficjalnym program ŚDM. Doświadczyliśmy prawdziwego błogosławieństwa w zapewnieniu na to wydarzenie odpowiedniego miejsca w samym sercu Krakowa.

Międzynarodowy Charyzmatyczny Festiwal Chwały i Uwielbienia

odbędzie się we środę, 27 lipca, godz. 20.00-23.00

Plac Wolnica, Kraków, Polska

Tegoroczna impreza będzie miała międzynarodowy wymiar, ponieważ jej głównymi organizatorami są „Młodzi – ICCRS”. To zdarzenie będzie otwarciem ścieżki, specjalnego ” Adwentu”, prowadzącego do obchodów Złotego Jubileuszu Katolickiej Odnowy Charyzmatycznej w 2017 r.

Jesteśmy tym bardzo podekscytowani, modlimy się i przygotowujemy ten wielki Festiwal Chwały i Uwielbienia, który będzie oddaniem chwały Bogu i potężnym świadectwem Mocy DUCHA ŚWIĘTEGO.

Gościć będziemy ks. Roberte Galea (Australia) oraz zespoły z Polski, Chorwacji, Słowacji, Holandii i Wielkiej Brytanii. Wśród prelegentów będą: Michelle Moran – przewodnicząca ICCRS, Curtis Martin, biskupi… a lista wciąż rośnie!!

Polub i Udostępnij: https://www.facebook.com/youth.ccr 

Będziemy informować cię na bieżąco, za pośrednictwem tej strony na Facebooku, a także na naszej stronie internetowej: www.iccrs.org.

Dopełniając informacje o ŚDM przypominamy, że Odnowa w Duchu Świętym Diecezji Koszalińsko – Kołobrzeskiej trwa w sztafecie modlitwy za to wielkie wydarzenie i zaprasza do tego każdego: https://koszalin.odnowa.org/?p=5047.

Oficjalny program pielgrzymki papieża Franciszka do Polski z okazji ŚDM można znaleźć nahttps://www.krakow2016.com/oficjalny-program-wizyty-papieza-franciszka-w-polsce-i-podczas-sdm-krakow-2016.