Organizujemy z naszej diecezji wyjazd do Łodzi na warsztaty o posłudze uzdrowienia. Poprowadzi je Damian Steyne z Wielkiej Brytanii, ze wspólnoty Cor et lumen Christi. Byliśmy kilka lat temu na Szkole Charyzmatów, którą On prowadził i było to bardzo mocne doświadczenie. W kościele parafialnym, w trakcie rekolekcji w czasie posługi Pan Bóg wiele osób uzdrowił. Otworzyliśmy się na nowe charyzmaty, to był bardzo owocny czas.
Zachęcam zwłaszcza osoby przygotowujące się do posługi modlitwą wstawienniczą oraz osoby chore. Zauważcie, że pierwsze 100 osób na wózkach i o 2 kulach mają wstęp za darmo. Wyjazd jest w piątek 20 stycznia ok. 16-tej, a powrót po wydarzeniu, czyli w nocy z soboty na niedzielę. Na stronie poniżej można poczytać, co piszą organizatorzy:
https://odnowa.jezuici.pl/index.php?page=rs03                                                                                                                                                Marcin z Koszalina

KOSZTY: nocleg – 50 zł (w pokoju 2-4 osobowym) lub 65 (w pokoju 1 osobowym), hala – 40 zł, przejazd autokarem – około 60 zł.

RAZEM: około 150 zł (lub 165 zł).

Wyżywienie własne.

Zapisy u Krzysztofa Ukleji, lidera kołobrzeskiej Grupy Odnowy w Duchu Świętym Metanoia (SMS-em na nr 602 335 680 lub mailem na krzysztof.ukleja@onet.eu).
Ilość miejsc jest bardzo ograniczona, więc warto się szybko zapisać i wpłacić 100 zł zaliczki, resztę w autokarze.