Po raz kolejny w naszej diecezji odbędzie się Kurs Paweł. Serdecznie zapraszamy wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym do skorzystania z takiej formy nauki warsztatu ewangelizacji. Poniżej przesyłamy szczegółowe informacje

 

Kurs Paweł
Po co? Na co? I dlaczego?

Po co Ci właściwie ten Kurs? Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta – aby wypełnić nakaz misyjny, który Jezus dał swoim uczniom – „Idźcie na cały świat i głoście Ewangelię.”

Na co Ci ten Kurs? – właśnie by dowiedzieć się jak głosić, gdzie głosić i do kogo głosić.

Dlaczego powinieneś się tego uczyć? – bo często ewangelizujesz po omacku, nie mając pojęcia, co robisz.

A zatem, czym tak naprawdę jest Kurs Paweł? Świetną, 11 – dniową przygodą, podczas której możesz rozpoznać swoje dary, talenty lub rozwinąć te, które już posiadasz. Jest to również czas zmagania ze swoimi słabościami, by móc na koniec powiedzieć za św. Pawłem, że „moc w słabości się doskonali”.

Kurs daje przede wszystkim dobre przygotowanie do ewangelizacji. Uczy pracy w zespole, szybkiego reagowania na zmieniającą się wokół rzeczywistość, ale też sprawia, że stajemy się bardziej odporni na to, z czym możemy jako uczniowie Chrystusa, spotykamy się w dzisiejszym świecie.

Już dłużej nie zwlekaj. Nie pytaj: Na co? Po co? Dlaczego? Po prostu otwórz formularz, przeczytaj warunki, które trzeba spełnić i się zapisz.

data: 25.07 – 4.08.2017

miejsce : Koszalin, ul. Staszica 38

kurs poprowadzi: ks. Rafał Jarosiewicz & Ewangelizatorzy ze Szkoły Nowej Ewangelizacji

koszt: 550zł (koszt zawiera uczestnictwo, noclegi i wyżywienie)

Przed zapisaniem proszę o zapoznanie się z regulaminem: https://kochaj.my/zapisy/regulamin

zapisy: https://kochaj.my/zapisy/kurs-pawel