Mam na imię Emilia. Jestem żoną Tadeusza i mamą dwóch synów. W marcu br. okazało się, że jestem w ciąży. Podczas badań prenatalnych, przeprowadzonych w Szczecinie 10.07.2017 r. okazało się, że to dziewczynka. Stwierdzono również wadę serca u dziecka – ubytek przegrody międzykomorowej. Cyt. wnioski z tego badania: „W trakcie badania uwidoczniono ubytek w części błoniastej przegrody międzykomorowej serca (3 mm) oraz bright spot w lewej komorze serca. Wskazanie echo serca. (…) Prosimy o przedstawienie wyniku lekarzowi prowadzącemu ciążę”.
Następnego dnia tj. 11.07.2017 r. udałam się na badanie do lekarza prowadzącego. Lekarz potwierdził wadę serca płodu i skierował mnie na badanie echa serca płodu do Szczecina. Zarówno jeden jak i drugi lekarz pokazywał mi „tę dziurkę w sercu” palcem na monitorze i objaśniając szczegóły. Do badań dołączono zdjęcia z USG.
W dniu 17.07.2017 r. animatorka mojej grupy dzielenia – Marynia, z Grupy Odnowy w Duchu Świętym „DZIECI BOŻE” z Białogardu wysłała na stronę internetową diecezjalnej Odnowy w Duchu Świętym prośbę o modlitwę w intencji uzdrowienia naszej córeczki.
Dzisiaj, tj. 27.07.2017 r. miałam przeprowadzone badanie w szpitalu, w Szczecinie, tj. echo serca płodu. Stwierdzono, że dzieciątko jest zdrowe i nie ma żadnej wady serca. Cyt. wnioski z badania „W przeprowadzonym badaniu ultrasonograficznym nie stwierdzono wad rozwojowych płodu. Czynność serca prawidłowa. Płód wydolny krążeniowo”. Dziękuję Wszystkim za modlitwę. Chwała Panu!
Emilia – Grupa Odnowy w Duchu Świętym „Dzieci Boże” z Białogardu