Kochani, jak co roku nasza wspólnota Miłosierdzie Boże z koszalińskiej katedry organizuje wyjazd na Ogólnopolskie Czuwanie wspólnot Odnowy w Duchu Świętym w Częstochowie. W tym roku do działań organizacyjnych dołączyła wspólnota Metanoja z Kołobrzegu, która zajęła się organizacją noclegów, czego efektem jest załatwienie miejsc noclegowych w Domu Pielgrzyma przy klasztorze na Jasnej Górze.

KOSZT CAŁOŚCI WYJAZDU, NA KTÓRY SKŁADA SIĘ PRZEJAZD AUTOKAREM, DWUDNIOWY NOCLEG I WEJŚCIÓWKA NA HALĘ, TO OKOŁO 230 ZŁ. OPCJA Z OBIADEM NA HALI JEST DROŻSZA O OKOŁO 30 ZŁ.

W TYM ROKU NASZĄ PODRÓŻ ROZPOCZNIEMY W DNIU 18. MAJA MSZĄ ŚWIĘTĄ W KOSZALIŃSKIEJ KATEDRZE O GODZ. 7.00 . WYJAZD AUTOKARU ZAPLANOWANY JEST NA GODZ. 8.00 spod katedry. Powrót, jak co roku, po zakończeniu czuwania w sobotę.

ZAPISÓW, WRAZ Z ZALICZKĄ W WYSOKOŚCI 100 ZŁ, MOŻNA DOKONYWAĆ TYLKO U LIDERÓW WSPÓLNOT.

Pierwszeństwo przy zapisach mają osoby, które pragną przeżywać spotkanie zarówno na hali jak i na wałach Jasnej Góry.

Ważne jest, aby przy zapisach zaznaczyć czy wybiera się opcję z obiadem na hali czy bez obiadu.

LIDERZY PROSZENI SĄ O PRZEKAZANIE ZAPISANYCH LIST DO MIRKI KOSIEC

tel. 500 642 218, email: mkosiec@poczta.neostrada.pl

Zapisy od wspólnot będą przyjmowane do 25 kwietnia. Po tym terminie, jeśli zostaną wolne miejsca, zostaną one przeznaczone dla osób spoza wspólnot.

Uwaga! W razie rezygnacji z wyjazdu po 25 kwietnia zaliczki nie będą zwracane, w związku z tym prosimy osoby, które będą chciały zrezygnować o znalezienie zastępstwa na swoje miejsce.

Uwaga! Pierwsze 40 osób ma zarezerwowany nocleg w Domu Pielgrzyma w pokojach czteroosobowych.

Jeżeli będzie wielu chętnych, musi uzbierać się dodatkowe co najmniej 45 osób, wtedy będzie zorganizowany drugi autokar i noclegi w innym miejscu. Jeżeli dodatkowa liczba osób nie przekroczy tego limitu wówczas wyjedziemy jednym autokarem.

Jeżeli koszty okażą się niższe, zdecydujecie co zrobić z nadwyżką i na co ją przeznaczyć.

Robert L.

Ps. Wyjazd na Ogólnopolskie Czuwanie wspólnot Odnowy w Duchu Świętym w Częstochowie wraz z Dniem Animatora organizują również wspólnoty z Darłowa, Piły, Słupska i Wałcza (telefoniczne i mailowe namiary proszę szukać: koszalin.odnowa.org/?page_id=334).

Ks. Bogusław